قوانین خرید

روش ثبت سفارش

قانون 1

كالاها و خدمات ارائه شده در سايت از تولیدکننده به دست مصرف کننده خواهد رسید. این کالاها داراي قيمت مصوب میباشد و قیمتی که در هنگام سفارش مشتري در پیش‌­فاکتور منظور می گردد، معتبر مي‌باشد. البته بدلیل نوسان بازار، قيمت كالا يا خدمت فروشگاه، ممکن است تغییر کند که چنانچه قصد خرید دارید، ترجیحا قبل از واریز وجه با همراه 09131181621   با تماس حاصل نمائید تا ضمن اطمینان از موجودی انبار ، از قیمت کالای درخواستی استعلام بگیرید.

قانون 2

 کارخانه بخاطر رفاه مشتریان در بانکهای ملی . صادرات . تجارت . سپه . ملت و .... حساب دارد و شماره  حسابها را از تلفن 031 - 45836342 الی 3 و یا 09131181621 دریافت نمایید کلیه حسابها بنام محمدحسین قپانچی میباشد.

قانون 3

در صورتی‌که کالا یا خدمت مشمول مالیات ‌باشد در سایت توضیح داده شده است.همچنین کلیه هزینه های خرید کالا شامل حق الزحمه،حمل ونقل، هزینه پستی ودیگر موارد که مربوط به فروشنده و خریدار میباشد، میبایستی قبل از خرید مد نظر قرارداده شود وهیچ مسئولیتی برعهده سایت ما نمی باشد.

قانون 4

با توجه به احتمال تاخیرارسال کالا توسط باربری ها بدلیل تکمیل ظرفیت بار، شرایط جوی و غیره ، لطفا صبور باشید و بطور طبیعی احتمال کمی تاخیر برای دریافت کالای درخواستی را مد نظر قرار دهید.

قانون 5

توضيحات مربوط به ويژگي‌ها و خصوصيات كالاها، در معرض ديد مراجعين قرار داده شده است. لطفا با دقت

 مطالعه فرمائید و سپس اقدام به خرید نمائید و لازم به ذکر است ابعاد بعضی از محصولات به صورت ابعاد اسمی میباشد و ابعاد واقعی را از واحد فروش کارخانه سوال فرمایید.